Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

21. februára 2024

Existujú náznaky o pokračujúcej dohode o rukojemníkoch, tvrdí izraelský minister GancIzraelský minister Benny Ganc tvrdí, že existujú prvé náznaky, že dohoda o rukojemníkoch pokračuje. Dané náznaky možného pokroku sú podľa jeho slov sľubné.Zdieľať
israel_politics_63125 11760e001f8e4dc7b93e253d1c74741d 676x451 21.2.2024 (SITA.sk) - Izraelský minister Benny Ganc tvrdí, že existujú prvé náznaky, že dohoda o rukojemníkoch pokračuje. Dané náznaky možného pokroku sú podľa jeho slov sľubné.

Viac o téme: Izraelsko-palestínsky konflikt


„Neprestaneme hľadať cestu a nevynecháme žiadnu príležitosť priviesť naše dievčatá a chlapcov domov," povedal člen vojnového kabinetu na brífingu s médiami. Informuje o tom spravodajský portál Sky News.

Rokovania pokračujú odvtedy, čo vlani stroskotala posledná týždňová dohoda o prímerí. Militantné hnutie Hamas trvá na tom, že nebude súhlasiť s dohodou, pokiaľ nebude zahŕňať úplné stiahnutie sa izraelských síl z Pásma Gazy. Izrael zas tvrdí, že nedospeje k žiadnej dohode, kým nezničí Hamas.


Zdroj: SITA.sk - Existujú náznaky o pokračujúcej dohode o rukojemníkoch, tvrdí izraelský minister Ganc © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ruská armáda začala presúvať vojakov a techniku z mesta Avdijivka do iných regiónov
<< predchádzajúci článok
Tisíce ľudí na spomienke na Jána a Martinu kričali „Fico do basy“, herec Stanke posielal vládu do čerta (video+foto)