Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

21. júla 2023

Rusko nacvičuje odpaľovanie rakiet v Čiernom mori aj uzavretie oblastí pre lodnú dopravuRuské lode údajne začali nacvičovať odpaľovanie rakiet na ciele v Čiernom mori. Referuje o tom web news.sky.com s odvolaním sa na ruské ministerstvo ...Zdieľať
russia_navy_drills_51838 676x389 21.7.2023 (SITA.sk) - Ruské lode údajne začali nacvičovať odpaľovanie rakiet na ciele v Čiernom mori. Referuje o tom web news.sky.com s odvolaním sa na ruské ministerstvo obrany.


To tvrdí, že čiernomorská flotila nacvičovala uzavretie oblastí, ktoré boli dočasne zakázané pre lodnú dopravu. Ministerstvo dodalo, že cvičenia zahŕňali „zadržanie plavidla, ktoré sa previnilo“.

Viac o téme: Vojna na UkrajineZdá sa, že video zverejnené ruským ministerstvom obrany ukazuje, že raketa bola odpálená z raketovej lode Ivanovec. Skúšky sa uskutočnili dva dni po tom, čo Rusko oznámilo, že bude považovať všetky lode na ceste do ukrajinských prístavov za potenciálnych prepravcov vojenského nákladu pre Ukrajinu.Zdroj: SITA.sk - Rusko nacvičuje odpaľovanie rakiet v Čiernom mori aj uzavretie oblastí pre lodnú dopravu © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Bratislave bude Dúhový Pride, počítať treba s dopravnými obmedzeniami aj vylúčením zastávok MHD
<< predchádzajúci článok
Vodič kamióna zrazil na D1 cestárov, diaľnicu aj príjazdové cesty uzavreli (foto)