Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

08. decembra 2018

Šamorín otvoril klzisko pre verejnosť, školy ho môžu využiť bezplatneV areáli X-Bionic v Šamoríne otvorili v sobotu klzisko pre verejnosť s klasickým ľadom, ktoré bude fungovať do vonkajšej teploty desať stupňov Celzia. Ide o 600 ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/AP
 
Šamorín 8. decembra (TASR) – V areáli X-Bionic v Šamoríne otvorili v sobotu klzisko pre verejnosť s klasickým ľadom, ktoré bude fungovať do vonkajšej teploty desať stupňov Celzia. Ide o 600 štvorcových metrov rozsiahlu ľadovú plochu pod holým nebom a školy ju budú môcť využívať bezplatne.


Ako uvádza mesto na svojej webovej stránke, organizované skupiny detí z materských a základných škôl môžu v decembri využívať ľadovú plochu zadarmo od pondelka do piatka od 10.00 h do 13.00 h. Tieto skupinové rezervácie možno nahlasovať telefonicky. Následne bude v januári a februári dostupný projekt korčuľovania pre základné a materské školy zo Šamorína a okolia. V spolupráci so Slovenským zväzom ľadového hokeja a samosprávou mesta prinesie tento projekt bezplatný týždenný kurz korčuľovania vrátane zabezpečenia korčuliarskej výbavy, dopravy a trénera s trénerským oprávnením.

Pre verejnosť bude klzisko spoplatnené a otvorené počas decembra denne od 10.00 do 13.00 h a od 14.00 do 17.00 h. Večerné korčuľovanie s osvetlením bude od 18.00 h do 21.00 h. V mesiacoch január a február bude klzisko pre verejnosť dostupné od 14.00 h do 17.00 h a od 18.00 h do 21.00 h. V rámci klziska nebudú fungovať požičovňa ani brúsenie korčúľ.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nitra získala povolenie na cyklolávku aj cyklotrasu na Klokočine
<< predchádzajúci článok
Demonštranti v Maďarsku prerazili policajný kordón

Šamorín otvoril klzisko pre verejnosť, školy ho môžu využiť bezplatne - diskusné fórum čitateľov