Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Schneider Electric a Compass Datacenters pokračujú vo vývoji modulárnych prefabrikovaných datacentierSpoločnosť Schneider Electric, líder v oblasti digitálnej transformácie energetického manažmentu a automatizácie, oznámila uzavretie ...Zdieľať
schneider electric and compass datacenters 676x450 30.11.2023 (SITA.sk) - Spoločnosť Schneider Electric, líder v oblasti digitálnej transformácie energetického manažmentu a automatizácie, oznámila uzavretie viacročnej dohody so spoločnosťou Compass Datacenters v hodnote 3 miliárd USD. Dohoda rozširuje existujúci vzťah spoločností integráciou dodávateľských reťazcou na výrobu a dodávku prefabrikovaných modulárnych riešení dátových centier.


Prudko rastúca tvorba a spotreba dát, z veľkej časti v dôsledku rozrastajúceho sa trhu s umelou inteligenciou, si vyžaduje nový druh dátových centier, ktorých dizajn je možné štandardizovať, vyrábať efektívne a dodávať rýchlejšie a s nižšími nákladmi.

Od uzavretia pôvodnej dohody vyrobila a dodala spoločnosti Compass približne 150 modulárnych riešení dátových centier. Vďaka novej päťročnej zmluve budú Schneider Electric a Compass Datacenters pokračovať vo výrobe a vývoji škálovateľných modulárnych dátových centier. Tieto riešenia ponúkajú zjednodušený dizajn, zefektívnenú výrobu a možnosť jednoduchého nasadenia v mnohých prostrediach a odvetviach.

Informačný servis


Zdroj: SITA.sk - Schneider Electric a Compass Datacenters pokračujú vo vývoji modulárnych prefabrikovaných datacentier © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Darujem za odvoz: ako to funguje pri nábytku?
<< predchádzajúci článok
V Petržalke chcel žiak vyskočiť z okna školy, zabránili mu v tom spolužiaci