Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

01. marca 2024

Sedemročné dievča spadlo zo strechy, polícia preveruje prípad ublíženia na zdravíVranovská polícia sa intenzívne zaoberá a preveruje prípad ublíženia na zdraví, pri ktorom spadlo vo štvrtok popoludní v obci Sačurov (okres Vranov n/Topľou) zo strechy sedemročné dievča. Ako ...Zdieľať
policajne auto policia 676x486 1.3.2024 (SITA.sk) - Vranovská polícia sa intenzívne zaoberá a preveruje prípad ublíženia na zdraví, pri ktorom spadlo vo štvrtok popoludní v obci Sačurov (okres Vranov n/Topľou) zo strechy sedemročné dievča.


Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová, malá slečna sa za doposiaľ presne nezistených okolností dostala na plechovú strechu obydlia a spadla z nej.

Dievčatko v dôsledku pádu utrpelo viaceré zranenia, ktoré si vyžiadajú dlhodobejšie liečenie,“ uviedla Ligdayová. Polícia podľa nej bude skúmať presnú príčinu nešťastnej udalosti, ako aj mieru zavinenia zodpovedných osôb.


Zdroj: SITA.sk - Sedemročné dievča spadlo zo strechy, polícia preveruje prípad ublíženia na zdraví © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Americkí senátori zamietli zablokovať predaj stíhačiek F-16 Turecku a to aj napriek výhradám voči správaniu tohto člena NATO
<< predchádzajúci článok
Streľba na severe Nemecka si vyžiadala štyri životy, z činu podozrievajú vojaka