Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. novembra 2012

Šéf školských odborárov Ondek je poslancom za SmerŠéf učiteľských odborov Pavel Ondek podľa portálu topky.sk v roku 2010 kandidoval za stranu Smer-SD vo voľbách do obecného zastupiteľstva v obci Raslavice. Miestny šéf Smeru v ...Zdieľať
pavel ondek BRATISLAVA 29. novembra (WEBNOVINY) - Šéf učiteľských odborov Pavel Ondek podľa portálu topky.sk v roku 2010 kandidoval za stranu Smer-SD vo voľbách do obecného zastupiteľstva v obci Raslavice.


Miestny šéf Smeru v Raslaviciach Jaroslav Herstek portálu tvrdil, že Ondek nie je členom strany Smer a dokonca ho úplne zaprel. "Odmietam, že by pán Ondek kandidoval za Smer, alebo s podporou Smeru."

Ondek je podľa stránky obce Raslavice dokonca zástupcom starostu, ktorý vyhral tiež vďaka Smeru, dodávajú topky.sk. Poslankyňa a členka výboru pre školstvo Jana Žitňanská tvrdí, že ak by to bolo celé zmanipulované, išlo by o veľmi cynické konanie voči učiteľom zo strany vládneho Smeru.

"Veľmi dúfam, že politické sympatie išli bokom a to, že pán Ondek kandidoval za Smer, nemá vplyv na vedenie štrajku ani na výsledok rokovania s vládou," povedala portálu.

Pochybnosti okolo pravých úmyslov šéfa odborov začali podľa topky.sk spochybňovať samotní učitelia po nejednoznačných vyhláseniach odborov, ktoré spôsobili chaos na viacerých školách. Veľa riaditeľov v štrajku totiž nepokračovalo z obavy, že by mohol byť protizákonný.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Česi zadržali údajného bossa považskobystrického podsvetia
<< predchádzajúci článok
Daňová kobra odhalila ďalšie podvody za milióny eur