Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

25. marca 2020

Šíriaci sa koronavírus zatvoril ďalšiu automobilku, svojich zamestnancov nechal doma aj NissanJaponská automobilka Nissan Motor Co. oznámila, že pre šírenie pandémie koronavírusu zatvára závody v Afrike, Indii a na Blízkom východe a jej ...Zdieľať
nissan_air_bag_recall_72322 5b14aaf27ade4e748e92a86d74495ff1 676x451 25.3.2020  - Japonská automobilka Nissan Motor Co. oznámila, že pre šírenie pandémie koronavírusu zatvára závody v Afrike, Indii a na Blízkom východe a jej administratívni pracovníci v týchto regiónoch pracujú z domu.

Viac o téme: KoronavírusTieto kroky sú v súlade s odporúčaním a predpismi vlád a ich cieľom je ochrana zamestnancov, zákazníkov a verejnosti, uviedol výrobca automobilov.

Produkcia závodu aliancie Renault Nissan Automotive India Private, Ltd v indickom meste Chennai sa zastavila už v pondelok až do odvolania. Japonský výrobca áut preruší produkciu aj vo svojom závode v predmestí Pretórie Rosslyn v Južnej Afrike a v závode v Gíze v Egypte sa výroba pozastaví na dva týždne.


Zdroj: Webnoviny.sk - Šíriaci sa koronavírus zatvoril ďalšiu automobilku, svojich zamestnancov nechal doma aj Nissan © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Znížia si poslanci platy počas mimoriadnej situácie? Koalícia je otvorená diskusii
<< predchádzajúci článok
Reštaurácie môžu pred dôsledkami Covid-19 zachrániť stravné lístky, ročne im prinášajú milióny eur

Šíriaci sa koronavírus zatvoril ďalšiu automobilku, svojich zamestnancov nechal doma aj Nissan - diskusné fórum čitateľov