Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. októbra 2020

Skupina chlapov zaútočila mačetou na bezbranného muža, polámali mu tvárové kosti (video)Po utorkovom vyčíňaní v obci Sokolovce obvinila polícia skupinku mužov z Plaveckého Štvrtku. Súrodenci a ďalší dvaja muži si údajne prišli do dediny hľadať prácu. Po roztržke s domácimi ...Zdieľať
maceta 676x453 22.10.2020 (Webnoviny.sk) - Po utorkovom vyčíňaní v obci Sokolovce obvinila polícia skupinku mužov z Plaveckého Štvrtku. Súrodenci a ďalší dvaja muži si údajne prišli do dediny hľadať prácu.


Po roztržke s domácimi na jedného zaútočili a spôsobili mu ťažšie zranenia. Ako informovala trnavská krajská polícia, ľuďom ponúkali pomoc pri stavebných úpravách. Keď domáci päticu požiadali, aby odišli z dediny, vznikla medzi nimi roztržka.

Ako uviedla polícia, jeden z nich pritlačil 47-ročného muža smetnou nádobou o auto a neskôr sa pridali k útoku aj ostatní z partie. Na muža sa zaháňali mačetou a potom ho neznámym predmetom napadli. Muž skončil so zlomeninami viacerých častí tváre.

Liečiť sa bude štyri až päť týždňov. Päticu krátko po čine zadržali policajti. Štyroch mužov obvinili z výtržníctva a najstaršieho, 35 ročného muža, aj z ublíženia na zdraví. V prípade dvoch z nich, 35-ročného muža a 21-ročného mladíka, bol spracovaný aj podnet na ich vzatie do väzby.


Zdroj: Webnoviny.sk - Skupina chlapov zaútočila mačetou na bezbranného muža, polámali mu tvárové kosti (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rezník vraj predal pod cenu penzión verejnoprávnej tlačovej agentúry stíhanému advokátovi
<< predchádzajúci článok
Na Orave pomôžu vzorky na koronavírus odoberať aj hasiči, polícia bude koordinovať ľudí

Skupina chlapov zaútočila mačetou na bezbranného muža, polámali mu tvárové kosti (video) - diskusné fórum čitateľov