Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

24. októbra 2021

Skupina Kryštof predstavuje emotívnu baladu Do nebe se propadámNovinka Do nebe se propadám nadväzuje na úspešné hity Hvězdáři a Ty a já. Práve k tejto balade dokončuje kapela videoklip z režisérskej dielne Richardovej ženy Karin Krajčo Babinskej.Zdieľať
Skupina Kryštof predstavuje emotívnu baladu Do nebe se propadám

Skupina Kryštof predstavuje emotívnu baladu Do nebe se propadám. Je z nového albumu Halywůd, ktorý vyšiel 8. októbra a priniesol nielen tanečné rytmy a refrény, ktoré fanúšikovia nedostanú z hlavy, ale aj jednu z najsilnejších balád doterajšej tvorby tejto populárnej kapely. TASR o tom informoval PR manažér Tomáš Karpel.


Novinka Do nebe se propadám nadväzuje na úspešné hity Hvězdáři a Ty a já. Práve k tejto balade dokončuje kapela videoklip z režisérskej dielne Richardovej ženy Karin Krajčo Babinskej."Myslím, že bude chcieť nadviazať na svoje predošlé klipové príbehy Ty a já, Zůstaň tu se mnou a Vánoční. Podľa toho, čo mi hovorila, to bude celkom emotívne. Uvidíme, či nekecá," popisuje s úsmevom spevák. Popri kapele sa v klipe predstaví napríklad herečka Patricia Pagáčová.

Kapela Kryštof momentálne koncertuje na akustickom turné, kde predstavuje aj piesne z nového albumu a dúfa, že svoj koncertný rok zakončia v decembri v dvakrát vypredanej O2 aréne.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Film slovenského režiséra Kerekesa získal cenu na festivale v Chicagu
<< predchádzajúci článok
Na Slovensku neprejde sitom STK až 13 zo 100 áut, najlepšiemu vozovému parku v Únii odzvonilo

Skupina Kryštof predstavuje emotívnu baladu Do nebe se propadám - diskusné fórum čitateľov