Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

17. júla 2019

Skupina Kryštof sa predstaví na Cibula Feste v HolíčiNa archívnej snímke spevák skupiny Kryštof Richard Krajčo.Zdieľať
Na archívnej snímke spevák skupiny Kryštof Richard Krajčo. Foto: TASR/Jakub Kotian
Bratislava 17. júla (TASR) – Už po jedenástykrát privíta fanúšikov slovenskej a českej hudobnej scény Cibula Fest, ktorý svoj stan rozloží v dňoch 18. až 21. júla na letisku v Holíči. Festivalové brány sa otvárajú už vo štvrtok 18. júla o 12.00 h a počas troch dní sa na troch pódiách vystrieda takmer 60 kapiel, interpretov či DJ-ov. TASR o tom informoval PR manažér Dodo Mikláš.


Jedným z headlinerov bude skupina Kryštof, ktorá odohrá svoj koncert v piatok 19. júla. Bude to ich jediné vystúpenie v rámci leta na Slovensku. Kryštof na tomto festivale vystúpil aj v minulosti, tentokrát to bude naozaj výnimočné. Do Holíča totiž prinesie svoju šou, ktorá sa do histórie českej pop music zapísala veľkými písmenami a vyšla aj na DVD nosiči.

„Bude to masaker. Strahovský koncert sme trochu zmenšili do festivalovej podoby, no nebude chýbať nič, čo bolo aj na najväčšom koncerte v histórii našej kapely. Animácie, showefekty, približne 120 svetiel, takmer sto štvorcových metrov led obrazoviek a mnoho ďalších prekvapení. Nebude to klasické festivalové vystúpenie, ale samostatný koncert na festivale,“ tvrdí frontman kapely Richard Krajčo. Do Holíča tak smeruje niekoľko kamiónov s technikou a Krajčo sľubuje najlepší koncert, aký kedy na Slovensku odohrali.

Okrem jednej z najlepších českých kapiel posledných rokov si budú môcť návštevníci Cibula Festu vychutnať aj vystúpenia takých hviezd ako Iné Kafe, Peter Nagy, Dalibor Janda, Kali, Polemic, Gladiátor, Mandrage, Smola a hrušky, Bijouterier či jednej z najlepších svetových Queen performance kapiel – Queenie a ich Relived Show. Po ročnej prestávke sa do Holíča vracia aj Motozóna s Rock Stage a chýbať nebude ani Cool Arena, kde si na svoje prídu najmä fanúšikovia hip-hopu a reggae.

„Po desiatich rokoch sa mení aj dispozícia festivalu, skvalitňujú sa služby, stanové mestečko bude bezplatné a zatraktívňujeme voľnočasové aktivity,“ uviedol pre médiá organizátor festivalu Vladimír Chrenka.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Sima Martausová predstavuje nový singel Za život v hore
<< predchádzajúci článok
Elvisa Presleyho v pripravovanom životopisnom filme stvárni Austin But

Skupina Kryštof sa predstaví na Cibula Feste v Holíči - diskusné fórum čitateľov