Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

28. júla 2021

Skupina Peter Bič Project vyráža na turnéLetné koncerty ponúknu hity  pod hviezdnou oblohou. Už koncom júla, konkrétne 31.7 koncertom v amfiteátri Trnovce, Myjava, odštartuje skupina Peter Bič Project svoje letné koncerty. ...Zdieľať
foto@dominika_kentosova 9 676x451 28.7.2021 (Webnoviny.sk) - Letné koncerty ponúknu hity  pod hviezdnou oblohou.


Už koncom júla, konkrétne 31.7 koncertom v amfiteátri Trnovce, Myjava, odštartuje skupina Peter Bič Project svoje letné koncerty. Program ich vystúpenia sa ponesie nielen v zamení ich veľmi úspešného albumu Labyrint, ale tiež prinesú aj novinky pripravované na album, ktorý by mal vyjsť na jeseň tohto roka. "Máme ohromnú radosť, že sa môžeme opäť stretnúť s našimi poslucháčmi a fanúšikmi. Okrem piesní z albumu Labyrint sme si pre nich pripravili aj zopár noviniek, a budeme sa tešiť na ich reakcie na nové skladby" hovorí frontman Peter Bič. " Chystáme nový album, pracujeme na ňom v podstate od začiatku pandémie, a teraz dostáva finálnu podobu. Dve skladby už uzreli svetlo sveta, a to Máj a Všetko bude fajn, a mám úprimnú radosť, že si ich ľudia s nami spievajú, a majú z nich radosť"

Skupine sa v ostatnom čase naozaj darí. Veď i napriek nepriaznivému roku 2020, získala  cenu OTO v kategórii Skupina Roka , a tiež nomináciu v kategórii hudba v ocenení Krištáľové krídlo 2020.

Počas príprav na letné koncerty skupina stihla natočiť aj poriadne divoký videoklip k novinke Všetko bude  fajn. V klipe si zahrala nielen skupina Peter Bič Project ale tiež  študenti Súkromného konzervatória Dezidera Kardoša v Prešove, a tiež kamaráti skupiny. Videoklip plný dobrej nálady  si môžete pozrieť tu:
 


Hity ako Láva, Skúšame sa nájsť, Stoj či novinky Máj, Všetko bude fajn a mnohé ďalšie si bude môcť vychutnať publikum na letných koncertoch pod hviezdnou oblohou. Koncerty sú realizované s finančným  príspevkom Hudobného fondu.

Vstupenky na letné koncerty sú na predpredaj.sk. https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/peter-bic-project-letne-koncerty-2021/

Termíny koncertov


31.07.2021 Myjava, Amfiteáter Trnovce

14.08.2021 Kežmarok, Nádvorie kežmarského hradu

28.08.2021 Banská Štiavnica, Amfiteáter

10.09.2021 Trenčín, Amfiteáter Trenčiansky hrad  /Presunutý LABYRINT Tour/ + Štefan Štec

12.09.2021 Bratislava, Amfiteáter InPARK RužinovInformačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - Skupina Peter Bič Project vyráža na turné © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zomrel basgitarista z kapely ZZ Top Dusty Hill
<< predchádzajúci článok
Zomrel bubeník Joey Jordison, zakladajúci člen heavymetalovej kapely Slipknot

Skupina Peter Bič Project vyráža na turné - diskusné fórum čitateľov