Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. júla 2013

Skupina Webnoviny.sk aj v júni prekročila 600-tisíc unikátovTo je druhý najlepší výsledok v histórii skupiny. Počet videní stránok prekročil osem miliónovú hranicu. V rebríčku oficiálnych meraní AIM Monitoru tak Webnoviny.sk držia medzi médiami 16. miesto. Tlačová agentúra ...Zdieľať
webnoviysk To je druhý najlepší výsledok v histórii skupiny. Počet videní stránok prekročil osem miliónovú hranicu.


V rebríčku oficiálnych meraní AIM Monitoru tak Webnoviny.sk držia medzi médiami 16. miesto. Tlačová agentúra SITA, ktorá Webnoviny prevádzkuje, je medzi prevádzkovateľmi na 12. mieste.

„Najmä začlenenie portálu blickclick.com pod skupinu Webnoviny.sk nám v súčasnosti umožňuje poskytnúť zadávateľom oveľa vyšší počet návštevníkov a milióny videní. Výrazne nám tak pomáha naplniť potreby mediálnych agentúr aj individuálnych klientov,“ hovorí predseda predstavenstva agentúry SITA Ivan Sámel.

Návštevnosť spravodajskej časti portálu sa medziročne zvýšila takmer o štvrtinu nad hranicu 240-tisíc reálnych unikátov. Počet videní sa pritom za rovnaké obdobie zvýšil takmer 2,5-násobne nad 1,7-miliónovú hranicu.

Výrazný 26-percentný medziročný rast si aj napriek sezónnym výkyvom udržal špecializovaný portál Podnikam.sk, ktorý zaznamenal takmer 50-percentné zvýšenie počtu videní.

„Obsahové a najmä grafické zmeny portálu Podnikam.sk sa priaznivo prejavili nielen v raste návštevnosti, ale najmä v efektívnejšom navádzaní pohybu návštevníka po stránke,“ pochvaľuje si I. Sámel.

Do skupiny Webnoviny.sk patri okrem spravodajského portálu, sociálnej siete Blick Click aj špecializované portály Podnikam.sk, Damskajazda.sk, Byvaniejehra.sk a CestujSi.sk.

O SITA:
SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. vznikla v roku 1997, je najväčším súkromným poskytovateľom komplexných informačných služieb na Slovensku. SITA je známa ako kvalitný zdroj informácií, ale aj ako tvorca individuálnych informačných riešení, ktoré sú pilierom pre nastavovaní biznis stratégií.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V USA sledovali okrem internetu a a telefónov aj poštu
<< predchádzajúci článok
Polícia vyšetruje Toma Nicholsona za blog o tunelovaní VSS

Skupina Webnoviny.sk aj v júni prekročila 600-tisíc unikátov - diskusné fórum čitateľov