31. januára 2020

Skvelý Jozef Metelka získal striebornú medailu na MS v dráhovej paracyklistike

Slovenský reprezentant Jozef Metelka získal striebornú medailu na majstrovstvách sveta v dráhovej paracyklistike v kanadskom Miltone. Na kilometrovej trati s pevným štartom obsadil v kategórii C4 ...

metelka 676x445 31.1.2020 (Webnoviny.sk) - Slovenský reprezentant Jozef Metelka získal striebornú medailu na majstrovstvách sveta v dráhovej paracyklistike v kanadskom Miltone.

Na kilometrovej trati s pevným štartom obsadil v kategórii C4 druhé miesto za Britom Jodym Cundym, zaostal za ním o 0,952 s. Bronz si vybojoval Rumun Carol-Eduard Novak.

Metelka sa v Miltone predstaví aj v stíhacích pretekoch na 4 km a tiež v scratchi a omniu.

Zdroj: Webnoviny.sk - Skvelý Jozef Metelka získal striebornú medailu na MS v dráhovej paracyklistike © SITA Všetky práva vyhradené.

Babosová s Mladenovicovou ovládli finále debla na Australian Open (foto)
Lacko povolil pätnástke „pavúka“ iba štyri gemy a v Quimperi si zahrá štvrťfinále