Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. septembra 2022

Sloboda a Solidarita naďalej spriada svoje intrigy, vyhlásil Kremský, spojí sa aj s čertom, aby rozbila vláduStrana Sloboda a Solidarita (SaS) ďalej spriada svoje intrigy, tvrdí poslanec Národnej rady (NR) SR z hnutiaZdieľať
13 1 676x465 23.9.2022 (Webnoviny.sk) - Strana Sloboda a Solidarita (SaS) ďalej spriada svoje intrigy, tvrdí poslanec Národnej rady (NR) SR z hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Peter Kremský.


Poslanec tak na sociálnej sieti reagoval na návrh SaS na odvolanie predsedu hnutia Igora Matoviča z postu ministra financií.

„Keď som pred pár mesiacmi hovoril o tom, že oligarchovia sa už dohodli na budúcej novej koalícii strán Hlas - sociálna demokracia (Hlas-SD), SaS a hnutia Progresívne Slovensko (PS), zožal som za to veľa kritiky, aké konšpirácie. Nuž hľa, máme tu jeseň a pravda vyplávala na povrch," napísal Kremský. Zároveň uviedol, že sa tým OĽaNO nenechá znechutiť.

„SaS sa pokúsila rozbiť vládu, dohnať Slovensko k predčasným voľbám a keď sa to nepodarilo a ustáli sme to, SaS spolu s Hlas-SD, PS a stranou Spolu - občianska demokracia idú odvolávať ministra financií v parlamente. Len slepý nevidí, že SaS sa spojí aj s čertom, aby rozbila vládu," konštatuje Kremský.

Poslanec z OĽaNO ďalej tvrdí, že hnutie si bude ďalej robiť svoju robotu pre občanov Slovenska.


Zdroj: Webnoviny.sk - Sloboda a Solidarita naďalej spriada svoje intrigy, vyhlásil Kremský, spojí sa aj s čertom, aby rozbila vládu © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ukrajinská armáda oslobodila dedinu v Doneckej oblasti a získala späť pozície v smere na Bachmut
<< predchádzajúci článok
Rusi zaútočili iránskymi dronmi na Odesu, zničili budovu v oblasti prístavu a zabili jedného civilistu