Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

20. mája 2022

Slováci sa opäť predviedli. Hoaxom veria najviac v celej Európe a vojna na Ukrajine má podľa nich jasného vinníkaSlovenská republika patrí ku krajinám s najvyšším výskytom ľudí v celej Európe, ktorí prepadli dezinformáciám. Uviedla to polícia vo svojom profile Hoaxy a podvody - Polícia SR v súvislosti s prieskumom ...Zdieľať
gettyimages 1384641289 676x440 20.5.2022 (Webnoviny.sk) - Slovenská republika patrí ku krajinám s najvyšším výskytom ľudí v celej Európe, ktorí prepadli dezinformáciám. Uviedla to polícia vo svojom profile Hoaxy a podvody - Polícia SR v súvislosti s prieskumom agentúry YouGov.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt


Podľa prieskumu 31 percent Slovákov si myslí, že za vojnou na Ukrajine je NATO. Je to druhý najvyšší počet zo skúmaných krajín. Celkovo 38 percent opýtaných si myslí, že za vojnu môže Ruská federácia, čo je tretí najnižší výsledok.

„Dva roky života s COVID-19 ukázali, že Slovenská republika patrí medzi najzraniteľnejšie krajiny v Európe, čo sa týka dopadu dezinformácií na obyvateľov. Hoaxy zanechali za sebou mnoho mŕtvych ľudí, ktorí sa v podstate dobrovoľne rozhodli zomrieť, lebo uverili klamstvám,“ napísala polícia s tým, že rovnaký trend pokračuje pri ďalšej globálnej téme, a to vojne na Ukrajine.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Slováci sa opäť predviedli. Hoaxom veria najviac v celej Európe a vojna na Ukrajine má podľa nich jasného vinníka © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sulík podľa Matoviča povedal najväčšiu podlosť v politike. Ty si mizerný minister financií, reagoval Cmorej
<< predchádzajúci článok
Ochrana klímy sa dá robiť aj zdola, začať treba od seba