Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. júla 2020

Slovák doplatil na sexuálne chúťky, pasák od neho pod hrozbou bitky získal desaťtisíce eurO poriadny balík peňazí prišiel muž, ktorý si cez internet dohadoval sexuálne služby. Namiesto radovánok prišlo vydieranie. Vydierač už čelí obvineniam, na prípade však polícia stále ...Zdieľať
109117031_714164575795216_2818148953929196757_o 676x377 14.7.2020 (Webnoviny.sk) - O poriadny balík peňazí prišiel muž, ktorý si cez internet dohadoval sexuálne služby. Namiesto radovánok prišlo vydieranie. Vydierač už čelí obvineniam, na prípade však polícia stále pracuje.


Ako informovali na sociálnej sieti, muž sa cez internet zoznámil s istou ženou a písal si s ňou. Dohodli si osobné stretnutie spestrené sexuálnymi službami.

Za ochranu ženy ďalšie peniaze


Keď však muž zistil, že za tieto služby si účtuje 150 eur, cúvol. Žena na neho začala tlačiť, že odmietla kvôli nemu iného zákazníka a dala mu kontakt na svojho “šéfa“, u ktorého si mal vybaviť zľavu. Následne sa rozbehol kolotoč.

Ako informovala nitrianska polícia, od muža si vypýtali ďalších 200 eur za „ochranku“ ženy poskytujúcej tieto služby a za to, že vec nenahlásia na polícii. Vydieraný muž na poskytnutý účet vložil 350 eur. Potom prišli na rad ďalšie platby.

Vystrašený muž si peniaze musel požičiavať


Muža v nepravidelných intervaloch kontaktoval “šéf“ a vyhrážal sa mu rôznymi formami násilia a oznámením veci polícii. Vystrašený muž platil ďalej. Peniaze si požičiaval a suma, ktorú zaplatil, sa vyšplhala na 34 500 eur.

“Kriminalisti vykonali u podozrivej osoby domovú prehliadku. Zadržaného 33-ročného muža z Močenka obvinili z obzvlášť závažného zločinu vydierania. Na objasňovaní prípadu nitrianska polícia spolupracuje aj s bratislavskými krajskými kriminalistami. Škoda spôsobená touto osobou sa tak pravdepodobne navýši na viac ako 200-tisíc eur,” uviedli policajti.


Zdroj: Webnoviny.sk - Slovák doplatil na sexuálne chúťky, pasák od neho pod hrozbou bitky získal desaťtisíce eur © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bývalý šéf Správy štátnych hmotných rezerv Kičura so sťažnosťou neuspel a ostáva vo väzbe
<< predchádzajúci článok
Lietadlo spoločnosti Ryanair smerujúce do Dublinu muselo núdzovo pristáť

Slovák doplatil na sexuálne chúťky, pasák od neho pod hrozbou bitky získal desaťtisíce eur - diskusné fórum čitateľov