Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. mája 2021

Slovensko si pripomína Deň tiesňovej linky 155, Čaputová vyjadrila zdravotníckym operátorom uznanie a vďakuPrezidentka Zuzana Čaputová vyjadrila zdravotníckym operátorom veľké uznanie a hlbokú vďaku za ich prácu. Urobila tak vo svojom profile na ...Zdieľať
zuzana a aputova 676x480 15.5.2021 (Webnoviny.sk) - Prezidentka Zuzana Čaputová vyjadrila zdravotníckym operátorom veľké uznanie a hlbokú vďaku za ich prácu. Urobila tak vo svojom profile na sociálnej sieti pri príležitosti Dňa tiesňovej linky 155.


Vyzdvihla, že svojou obetavou a profesionálnou činnosťou zabezpečujú, že sa rýchla pomoc dostane k ľuďom, ktorých život a zdravie sa ocitli v ohrození.

Viac o téme: Koronavírus„Vaše dôležité povolanie bolo pre vás určite ešte náročnejšie počas pandemického roka, keď ste boli vystavení enormnému náporu. Za to, že ste v kritických situáciách pomohli tým, ktorí to potrebovali, si zaslúžite uznanie nás všetkých," zdôraznila.

Hlava štátu sa poďakovala aj záchranárom, ktorí v spolupráci s operátormi „zachraňujú našich blízkych". „Máme vás v úcte a sme vám všetci vďační za to, čo pre nás robíte," dodala Čaputová.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Slovensko si pripomína Deň tiesňovej linky 155, Čaputová vyjadrila zdravotníckym operátorom uznanie a vďaku © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Inštitút kolúznej väzby sa musí podľa Gyimesiho zmeniť, verí v dohodu medzi Kolíkovou a Sme rodina
<< predchádzajúci článok
Milanová klame v prípade Divadla Nová scéna, Hlas ju vyzýva na rešpektovanie rozhodnutia komisie

Slovensko si pripomína Deň tiesňovej linky 155, Čaputová vyjadrila zdravotníckym operátorom uznanie a vďaku - diskusné fórum čitateľov