Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. augusta 2022

Slovensko si teraz nemôže dovoliť rozpad vlády, povedal Kollár. Koaličným partnerom odkázal, ako by sa mali správaťPredseda politickej strany Sme rodina a Národnej rady SR Boris Kollár apeluje na svojich koaličných partnerov, aby sa začali ...Zdieľať
bp_3384 676x451 12.8.2022 (Webnoviny.sk) - Predseda politickej strany Sme rodina a Národnej rady SR Boris Kollár apeluje na svojich koaličných partnerov, aby sa začali správať zodpovedne.


„Vyzývam svojich koaličných partnerov, aby zobrali rozum do hrsti a začali sa zodpovedne správať. Keby boli pokojné časy a nič sa nedeje, urobia sa predčasné voľby," povedal Kollár s tým, že teraz si Slovensko nemôže dovoliť rozpad vlády.

„Nemáme zmluvu s elektrárňami, nemáme zabezpečenú ochranu domácností a vychádza to tak, že sa o 130 percent zdvihnú elektrické energie pre domácnosti, plyn na 170 percent a ľudia to neustoja. A teraz v tejto situácii odísť a nevedieť zasadať a prijímať zákony, nevedieť pomôcť ľudom, je už hraničiace s trestným činom. Vykašľať sa na ľudí kvôli vlastnému egu," dodal Kollár.


Zdroj: Webnoviny.sk - Slovensko si teraz nemôže dovoliť rozpad vlády, povedal Kollár. Koaličným partnerom odkázal, ako by sa mali správať © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prezidentka Čaputová očakáva od rokovaní vlády jasný výsledok, koaličnú krízu treba čo najskôr
<< predchádzajúci článok
Kardinál Tomko robil podľa Kollára dobré meno Slovensku, cirkev v ňom stratila veľkú oporu (video+foto)