Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. augusta 2022

Sme rodina a Smer sa dohodli na spolupráci, na košického župana a primátora Michaloviec podporia rovnakých kandidátovStrana Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) a hnutie Sme rodina v piatok v Michalovciach podpísali dohodu o predvolebnej a ...Zdieľať
300493836_508686197731311_8757903925611984514_n 676x380 19.8.2022 (Webnoviny.sk) - Strana Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) a hnutie Sme rodina v piatok v Michalovciach podpísali dohodu o predvolebnej a povolebnej spolupráci pre volebné obdobie 2022 – 2026.

Rozvoj KSK a Michaloviec


Hnutie Sme rodina podporí vo voľbách do samosprávy kandidáta na predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) súčasného primátora Michaloviec Viliama Zahorčáka a v komunálnych voľbách kandidáta na primátora mesta Michalovce Miroslava Dufinca.

Kandidáti na poslancov do zastupiteľstva Košického samosprávneho kraja a do Mestského zastupiteľstva v Michalovciach budú vo voľbách uvedení na jednej kandidátnej listine. Informovali o tom v piatok z tlačového odboru strany Smer-SD.

Cieľom spolupráce je podľa tlačovej správy spoločne prispieť k ďalšiemu rozvoju mesta Michalovce a Košického samosprávneho kraja.

Zvyšovanie kvality života v kraji


Dohodu podpísal predseda Okresnej organizácie Smer-SD Peter Voľanský, predseda Martin Dzielavský, Krajský predseda hnutia Sme rodina, kandidát na primátora mesta Michalovce za stranu Smer-SD Miroslav Dufinec a kandidát na predsedu samosprávneho kraja Viliam Zahorčák.

Ten vníma podpis koaličnej dohody ako dôležitú súčasť svojej kandidatúry na post predsedu KSK. „Považujem toto spojenie nielen ako ocenenie úspechov na úrovni riadenia mesta Michalovce, ale aj ako vyjadrenie odhodlania tieto výsledky a skúsenosti preniesť do rozvoja nášho kraja. Pre mňa osobne je to podpora pre víziu programu a projektov. Takého programu, ktorý je a bude zárukou zvýšenia kvality života v Košickom samosprávnom kraji,“ skonštatoval.

Kandidáta na primátora mesta Michalovce podporí aj Slovenská národná strana (SNS). Túto dohodu podpísal Miroslav Dufinec spolu s predsedom Okresnej rady SNS Michalovce Jaroslavom Vaľom.


Zdroj: Webnoviny.sk - Sme rodina a Smer sa dohodli na spolupráci, na košického župana a primátora Michaloviec podporia rovnakých kandidátov © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Scholz pred parlamentným výborom vypovedal o daňových únikoch, pre ktoré štát prišiel o miliardy eur
<< predchádzajúci článok
Guterres je sklamaný z nevyťažených terminálov v Odese, opäť vyzval na demilitarizáciu Zaporožskej elektrárne