24. augusta 2006

Smolenová do semifinále motýľkarskej päťdesiatky

Talentovaná slovenská plavkyňa Denisa Smolenová postúpila do semifinále na 50 m motýlik na premiérových juniorských majstrovstvách sveta v brazílskom Rio de Janeiro. Odchovankyňa bratislavského ...

RIO DE JANEIRO 24. augusta (WEBNOVINY) - Talentovaná slovenská plavkyňa Denisa Smolenová postúpila do semifinále na 50 m motýlik na premiérových juniorských majstrovstvách sveta v brazílskom Rio de Janeiro. Odchovankyňa bratislavského plávania obsadila v stredajších rozplavbách výkonom 27,90 deviatu priečku. Konečné dvadsiate miesto obsadila v tejto disciplíne Miroslava Syllabová (29,10), ktorá bola klasifikovaná o priečku nižšie na krauliarskej stovke za 58,31. Na 100 m voľným spôsobom sa predstavila aj Katarína Filová a výkonom 58,64 dosiahla na 23. miesto. Semifinálové a finálové súťaže sú na programe vo štvrtok od 14.30 h SELČ.