Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. januára 2023

Sneženie, poľadovica aj jazyky a záveje. Meteorológovia vydali viaceré výstrahySlovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) varuje pred viacerými nebezpečnými javmi. Výstraha prvého stupňa pred ...Zdieľať
shmu vystrahy 676x451 21.1.2023 (Webnoviny.sk) - Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) varuje pred viacerými nebezpečnými javmi. Výstraha prvého stupňa pred poľadovicou je vydaná pre celé územie Slovenska a platí od soboty 21. januára od 22:00 do nedele 22. januára do 12:00.


Zároveň je na nedeľu pre viaceré okresy západného Slovenska v platnosti výstraha pred snehovými jazykmi a závejmi. Ide o celý Bratislavský a Trnavský kraj, taktiež okres Myjava v Trenčianskom kraji a okresy Komárno a Šaľa v Nitrianskom kraji. Výstraha platí od 02:00 do 12:00.

Pre okres Bratislava platí na nedeľu i výstraha pred snežením, meteorológovia očakávajú, že by mohlo napadnúť približne 5 cm nového snehu. SHMÚ o tom informuje na svojej webstránke.


Zdroj: Webnoviny.sk - Sneženie, poľadovica aj jazyky a záveje. Meteorológovia vydali viaceré výstrahy © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bioodpad zbierajú už všetky samosprávy vrátane Bratislavy a Košíc, odborníci odporúčajú zamerať sa na tri hlavné ciele
<< predchádzajúci článok
Slovensko neplánuje Ukrajine „pustiť“ Leopardy. Ministerstvo vyzýva k opatrnosti vyjadrení, môžu spôsobiť chaos