Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

02. septembra 2019

Sociálna poisťovňa hľadá poskytovateľa softvérových služiebSociálna poisťovňa (SP) hľadá poskytovateľa špecializovaných služieb spojených so softvérovým vybavením Microsoft. Odhaduje, že za tieto služby počas troch rokov by mala ...Zdieľať
Foto: TASR/Radovan Stoklasa
Bratislava 2. septembra (TASR) - Sociálna poisťovňa (SP) hľadá poskytovateľa špecializovaných služieb spojených so softvérovým vybavením Microsoft. Odhaduje, že za tieto služby počas troch rokov by mala zaplatiť 1,95 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z oznámenia zverejneného vo vestníku verejného obstarávania.


Predmetom zákazky je pravidelné a automatické poskytovanie služby podpory technológií Microsoft, ako aj poskytovanie platených služieb softvérových špecialistov na základe písomnej objednávky. SP vo vyhlásenom tendri uviedla, že softvérové technológie Microsoft sa podieľajú podstatnou mierou na prevádzke aplikácií a služieb informačného systému poisťovne. V prípade poruchy hrozí kritická nefunkčnosť týchto aplikácií a služieb, čo by podľa SP malo za následok narušenie interných procesov, ako aj ohrozenia povinností poisťovne.

"Z vykonaného prieskumu na účely určenia predpokladanej hodnoty zákazky vyplýva, že na trhu je viacero subjektov, ktoré dokážu poskytnúť komplexne celý predmet zákazky, a ktoré disponujú dostatočnými kapacitami na jej úspešné zrealizovanie, na základe čoho možno konštatovať, že je zabezpečená dostatočná hospodárska súťaž," uviedla SP.

O víťazovi súťaže sa bude rozhodovať na základe ponúknutej ceny. Dohoda s víťazom tendra má byť uzatvorená na 36 mesiacov. Záujemcovia môžu svoje ponuky predkladať do 20. septembra tohto roka.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
GRUZÍNSKY PREMIÉR BACHTADZE OZNÁMIL SVOJU REZIGNÁCIU
<< predchádzajúci článok
Mersch: Digitálna mena Facebooku libra môže podkopať kompetencie ECB

Sociálna poisťovňa hľadá poskytovateľa softvérových služieb - diskusné fórum čitateľov