Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

03. októbra 2023

Špeciálne jednotky Ukrajiny zničili ruskú kolónu v Záporoží, postarali sa o to „Zúrivá panda“ a „Svätí“Ukrajinské špeciálne jednotky zničili kolónu ruských bojových vozidiel v Záporožskej oblasti. Referuje web news.sky.com s odvolaním sa na generálny štáb ukrajinských ozbrojených síl.Zdieľať
russia_ukraine_war_77448 676x451 3.10.2023 (SITA.sk) - Ukrajinské špeciálne jednotky zničili kolónu ruských bojových vozidiel v Záporožskej oblasti. Referuje web news.sky.com s odvolaním sa na generálny štáb ukrajinských ozbrojených síl.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Ukrajinci pri leteckom prieskume spozorovali päť vozidiel pechoty a dve nákladné vozidlá v lesnom páse. Neskôr na tieto ciele spustili delostreleckú paľbu. Prieskumníci z jednotiek s názvami „Zúrivá panda“ a "Svätí" sledovali kolónu v okrese Tokmak približne dva týždne.

V okolí obcí Robotyne, Verbove a Tokmak na južnom fronte trvajú ťažké boje, keďže Ukrajina sa snaží preraziť ruské obranné línie a tlačiť sa na juh k pobrežiu Azovského mora.Zdroj: SITA.sk - Špeciálne jednotky Ukrajiny zničili ruskú kolónu v Záporoží, postarali sa o to „Zúrivá panda“ a „Svätí“ © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nikdy som neutekal z boja, reagoval Lipšic na Hamranove slová o odchode (video)
<< predchádzajúci článok
Chodca v tmavom oblečení zrazilo auto, na mieste zomrel (foto)