Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

29. augusta 2023

Špekuluje sa o pohrebe Prigožina, Putin sa ho vraj neplánuje zúčastniťSerafimovský cintorín v Petrohrade strážia policajti a v okolitej oblasti sú uzavreté cesty, zatiaľ čo na internete kolujú špekulácie o možnom pohrebe lídra žoldnierskejZdieľať
russia_jet_crash_wagner_chief_15348 676x451 29.8.2023 (SITA.sk) - Serafimovský cintorín v Petrohrade strážia policajti a v okolitej oblasti sú uzavreté cesty, zatiaľ čo na internete kolujú špekulácie o možnom pohrebe lídra žoldnierskej Wagnerovej skupiny Jevgenija Prigožina. Cintorín je zvyčajne vyhradený na vojenské pohreby. Informuje o tom spravodajský portál CNN.

Viac o téme: Vojna na UkrajineOficiálne zdroje nepotvrdili dátum ani lokalitu Prigožinovho pohrebu. Hovorca Kremľa Dmitrij Peskov v utorok novinárom povedal, že nemajú dosť konkrétnych podrobností týkajúcich sa usporiadania pohrebu a zdôraznil, že takéto rozhodnutia sú výlučne v kompetencii rodiny zosnulého. Prezident Vladimir Putin však podľa jeho slov nemá v pláne zúčastniť sa na Prigožinovom pohrebe.Zdroj: SITA.sk - Špekuluje sa o pohrebe Prigožina, Putin sa ho vraj neplánuje zúčastniť © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sklenár udelil medaily deviatim „pétepákom“, komunistický režim ich využíval na nútené a nebezpečné práce
<< predchádzajúci článok
SNP musí ostať v našej historickej pamäti a nesmieme zabudnúť na obeť pre slobodu a demokraciu, vraví Čaputová