Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

07. augusta 2018

Speváčka Beyoncé pátrala po predkoch a prezradila intímny fakt z rodinnej histórie


Tagy: Beyoncé

Beyoncé má medzi svojimi priamymi predkami amerického otrokára a čiernu otrokyňu. Tento intímny fakt z rodinnej histórie prezradila speváčka v rozsiahlom rozhovore, ktorý v pondelok prinieslo ...Zdieľať
people_beyonce_03476 923fa8324fb54a118d3b867c5f69136c 676x478 BRATISLAVA 7. augusta  - Beyoncé má medzi svojimi priamymi predkami amerického otrokára a čiernu otrokyňu. Tento intímny fakt z rodinnej histórie prezradila speváčka v rozsiahlom rozhovore, ktorý v pondelok prinieslo najnovšie číslo amerického magazínu Vogue.


"Pátrala som nedávno po svojich predkoch a zistila som, že pochádzam od otrokára, ktorý sa zaľúbil do otrokyne a vzal si ju za manželku," povedala Beyoncé. "Rozmýšľaľa som nad tým, čo to znamená a pokúšala som sa to dať do širšej perspektívy. A myslím si, že je to dôvod, prečo ma Boh požehnal dvojičkami," povedala speváčka, ktorej sa v júni minulého roka narodili dvojičky Rumi a Sir.Beyoncé ďalej pre Vogue prvýkrát prezradila, že dvojičky prišli na svet komplikovaným cisárskym rezom. Speváčka dúfa, že jej deti, teda Rumi, Sir a šesťročná Blue Ivy, budú mať "menej komplikované životy" ako mala ona sama a tiež jej predkovia. U tých sa totiž podľa Beyoncé cez generácie "vinie línia pokazených vzťahov medzi partnermi, zneužívania moci a nedôvery".

"Až keď som to takto jasne videla, bola som schopná riešiť problémy v mojom vlastnom vzťahu," povedala speváčka v narážke na jej manželstvo s rapperom Jay Z, ktoré v posledných mesiacoch podľa amerických médií čelilo problémom.

 

 

Beyoncé Giselle Knowles-Carter

 

  • začala hudobnú kariéru v 90. rokoch ako členka skupiny Destiny's Child, s ktorou má na konte štyri štúdiovky, no neskôr sa vydala na sólovú dráhu.

  • ako sólistka uviedla na trh albumy Dangerously In Love (2003), B'Day (2006), I Am... Sasha Fierce (2008), 4 (2011), Beyoncé (2013) a Lemonade (2016).

  • speváčka získala už 22 cien Grammy, tri z nich ešte ako členka Destiny's Child.

  • ako herečka sa predstavila napríklad v snímkach Austin Powers v Zlatom úde (2002), Pokušenie (2003), Ružový panter (2006), Dreamgirls (2006), Cadillac Records (2008) či Posadnutá (2009).


  •  Zdroj: Webnoviny.sk - Speváčka Beyoncé pátrala po predkoch a prezradila intímny fakt z rodinnej histórie © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: Beyoncé
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SLOVENČINA: Ako písať čiarku pri hodnotiacich časticiach
<< predchádzajúci článok
Pri mexickom ostrove uviazla 18-metrová veľryba, ale zachránili ju

Speváčka Beyoncé pátrala po predkoch a prezradila intímny fakt z rodinnej histórie - diskusné fórum čitateľov