Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

11. novembra 2022

Spevák Adam Pavlovčin vydal debutový album Age of AdonxsNa albume spolupracoval so svojím stálym tímom producentov Marekom Rakovickým, Oliverom Fillnerom a Tomášom Lobbom zo štúdia Lavagance.Zdieľať
Spevák Adam Pavlovčin vydal debutový album Age of Adonxs

Adam Pavlovčin, slovenský spevák s výrazným hlasom, skladateľ, model a tanečník, ktorý dnes už vystupuje pod umeleckým menom Adonxs, vydáva debutový album s názvom Age of Adonxs.


Po vydaní dvoch úspešných singlov Moving On a Game, ktoré si držali popredné miesta v rádiových rebríčkoch a po zverejnení emotívnej balady Cold Summer, môžu sa fanúšikovia tešiť na ďalších sedem skladieb, ktoré doplnia albumovú zostavu. Hitovka Game obsadila na osem týždňov prvú priečku a pozíciu najhranejšej slovenskej skladby v slovenskom éteri a skladba Moving On sa držala dvanásť týždňov v TOP 10 v rámci hitparády najhranejších slovenských a českých piesní.

"Je to pre mňa obrovský míľnik mojej hudobnej kariéry a mám z albumu naozaj veľkú radosť. Je to moja osobná, v niečom až intímna výpoveď a mám pocit, že skladby dokážu previesť poslucháča celou škálou emócií a pocitov. Na albume ponúkam od dynamických skladieb, zmyselných textov, sentimentálnych balád až po rádiové hity," odkazuje fanúšikom Adonxs. Názov albumu Age of Adonxs predznamenáva príchod nového vetra na česko - slovenskú hudobnú scénu, ako aj Pavlovčinov debut po víťazstve v speváckej súťaži Super Star.

Na albume spolupracoval so svojím stálym tímom producentov Marekom Rakovickým, Oliverom Fillnerom a Tomášom Lobbom zo štúdia Lavagance. Celý album zmajstroval Dave Kutch, ktorý okrem iného spolupracuje celosvetovo s umelcami ako Dua Lipa, The Weeknd, Lana Del Rey či Billie Eilish. Skladby z nového albumu si budú môcť jeho fanúšikovia vypočuť už na Adonxs On Tour, ktoré začína 16. novembra v Trenčíne, ďalšími zastávkami budú Košice, Bratislava, Brno, Ostrava a Praha.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
VIDEO: Adam Ďurica pripravil výberovku s názvom Hity
<< predchádzajúci článok
M. Kičiňová je dočasne poverená vedením Činohry SND