Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. septembra 2021

Spolu si volí predsedu, šéfka Progresívneho Slovenska Bihariová ponúkla spojenie stránPredsedníčka hnutia Progresívne Slovensko (PS) Irena Bihariová zaslala ...Zdieľať
102994855_1336217236569015_6646185016197509103_o 676x451 25.9.2021 (Webnoviny.sk) - Predsedníčka hnutia Progresívne Slovensko (PS) Irena Bihariová zaslala pred sobotňajším snemom členom strany Spolu otvorený list. V ňom pripomenula ponuku na spojenie oboch subjektov.

Spája ich úspech vo voľbách


Informovala o tom v tlačovej správe. Bihariová v liste uviedla, že členovia strany Spolu voľbou predsedu na sneme ovplyvnia nielen budúcnosť svojej strany, ale aj budúcnosť Progresívneho Slovenska.

Spája nás úspech v bratislavských, európskych a prezidentských voľbách, no najmä obrovské množstvo úsilia a práce, ktoré sme pre to vynaložili. Blízkosť našich strán bola predurčená tým, že vznikli na príbuzných hodnotových základoch a obe si kládli za cieľ priniesť Slovensku novú spoločenskú zmluvu,“ napísala Bihariová v liste.

Tretia možnosť pre Slovensko


Opätovné spojenie síl by bolo podľa nej tým najdôveryhodnejším dôkazom, že popri rozhádanej a nekompetentnej koalícii a korupčnícko-extrémistickej opozícii existuje pre Slovensko aj iná, „tretia možnosť“.

Za predsedu strany Spolu kandidujú doterajší predseda Juraj Hipš, ktorý je za opätovné spojenie sa s Progresívnym Slovensko. Jeho protikandidátom je Miroslav Kollár, ktorý zastáva názor, že strana Spolu by mala fungovať samostatne.


Zdroj: Webnoviny.sk - Spolu si volí predsedu, šéfka Progresívneho Slovenska Bihariová ponúkla spojenie strán © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Koronavírus: Na Slovensku pribudlo 1039 prípadov nákazy koronavírusom a 2 obete
<< predchádzajúci článok
Maďarský vodič nezaplatil mýto, policajti mu v aute objavili veľké množstvo pašovaných cigariet

Spolu si volí predsedu, šéfka Progresívneho Slovenska Bihariová ponúkla spojenie strán - diskusné fórum čitateľov