Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. septembra 2021

Maďarský vodič nezaplatil mýto, policajti mu v aute objavili veľké množstvo pašovaných cigarietKošickí krajskí dopravní policajti v piatok dopoludnia zastavili maďarského vodiča, ktorý prevážal šesť paliet nekolkovaných cigariet. V statuse na sociálnej sieti to uviedlo Krajské riaditeľstvo ...Zdieľať
25.9.2021 (Webnoviny.sk) - Košickí krajskí dopravní policajti v piatok dopoludnia zastavili maďarského vodiča, ktorý prevážal šesť paliet nekolkovaných cigariet. V statuse na sociálnej sieti to uviedlo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach.


Policajti vozidlo zastavili, pretože vykazovalo znaky spáchania mýtneho incidentu. Pri kontrole vozidla vodič nevedel deklarovať pôvod tovaru. Polícia ho preto odovzdala do rúk vecne a miestne príslušného Colného úradu.


Zdroj: Webnoviny.sk - Maďarský vodič nezaplatil mýto, policajti mu v aute objavili veľké množstvo pašovaných cigariet © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Spolu si volí predsedu, šéfka Progresívneho Slovenska Bihariová ponúkla spojenie strán
<< predchádzajúci článok
Slováci neprišli na chuť práci z domu, väčšina sa chce po dlhej pandémii vrátiť na pracovisko

Maďarský vodič nezaplatil mýto, policajti mu v aute objavili veľké množstvo pašovaných cigariet - diskusné fórum čitateľov