Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Spoznajte široké možnosti farebných variantov priemyselných bránJe celkom prirodzené, že k najdôležitejším vlastnostiam brán používaných na vjazdoch do skladísk, dep, hangárov a prekladísk tovaru patria životnosť, rýchlosť, bezpečnosť a celková ovládateľnosť.Zdieľať
Minirol

Mohlo by sa zdať, že riešenie farebnosti brán je už len vizuálnym detailom. Pre mnoho prevádzok ide však o podstatnú požiadavku dodržania firemných farieb, zladenia fasády alebo odlíšenia jednotlivých vjazdov. Našťastie, existuje viacero možností.

Výrobca priemyselných brán Minirol, spoločnosť BUILDING Shutter Systems s.r.o, nezabúda na dizajn

Ponuka farieb a povrchových úprav sa odvíja od typu brány a použitého materiálu. Výrobca dodáva na trh priemyselné brány pod značkou Minirol, a to v dvoch typových radoch – lamelové a fóliové. Každé z nich majú svoj vlastný vzorkovník.

Lamelové brány vo všetkých odtieňoch RAL

Rolovaciu konštrukciu priemyselných brán tvorí lamelová výplň, rolovací box, vodiace lišty a koncová lišta. Existuje niekoľko možností farebného zhotovenia:

  • všetky uvedené diely sa vyrábajú v základnom vyhotovení z prírodného hliníka alebo pozinkovanej ocele, v prípade niektorých lamiel i nehrdzavejúcej ocele. Oba tieto typy úpravy sa pre zvýšenie životnosti a zlepšenie vzhľadu celého krídla brány ošetrujú transparentným lakom.
  • vybrané typy lamiel dodáva výrobca v základných odtieňoch vzorkovníka farieb RAL – hlavne v sivých, modrých a ďalej v hnedej, zelenej a červenej farbe. Tieto farby už nesie priamo plech, z ktorého sa vyrábajú lamely. To zaisťuje rovnomernú povrchovú úpravu a ochranu proti korózii.
  • všetky diely môže výrobca na želanie nalakovať do ľubovoľného odtieňu RAL podľa dostupných vzorkovníkov, čo znamená viac ako 2 000 farieb vrátane metalických.

viac ako 2 000 farieb vrátane metalických

Fóliové brány v 8 pestrofarebných odtieňoch

Rýchlobežné brány tvorí kvalitná pevná plastová fólia, ktorú výrobca ponúka v 8 základnýchh farbách – biela, čierna, žltá, oranžová, červená, modrá, zelená a sivá. Do bránového krídla sa dá navyše zakomponovať priehľadná fólia alebo sieťovina ako okná. Fólia je termoizolačná a odoláva tukom, olejom aj UV žiareniu.

Brány Minirol môžete mať lakované podľa rozšíreného farebného vzorkovníka.

Ak si nevyberiete z ponúkaných farieb, nezúfajte. Brány Minirol môžete mať lakované podľa rozšíreného farebného vzorkovníka.

V prípade otázok alebo záujmu o cenovú ponuku kontaktujte priamo špecialistov značky Minirol.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Koronavírus sa v súčasnosti na Slovensku šíri najmä medzi mladými, u starších badať výrazný benefit očkovania
<< predchádzajúci článok
COVID automat a opatrenia sa na Dušičky nesprísnia, ale konzílium odborníkov má na ľudí prosbu

Spoznajte široké možnosti farebných variantov priemyselných brán - diskusné fórum čitateľov