Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

05. apríla 2020

Stovky českých pilotov chce pomôcť v boji proti Covid-19, zadarmo rozvezú zdravotnícky materiálV Českej republike sa spojilo viac ako 300 pilotov a vytvorili skupinu dobrovoľníkov, ktorí budú zadarmo rozvážať po celej krajine zdravotnícke vybavenie.Zdieľať
lietadlo 676x451 5.4.2020  - V Českej republike sa spojilo viac ako 300 pilotov a vytvorili skupinu dobrovoľníkov, ktorí budú zadarmo rozvážať po celej krajine zdravotnícke vybavenie.


Projekt s názvom Piloti lidem chce pomôcť úradom v boji proti šíreniu koronavírusu a "čo najrýchlejšie dopraviť náklad tam, kde ho budú potrebovať".

Piloti za túto službu nechcú žiadnu odmenu, ani preplatenie paliva. V rámci celej krajiny môžu využiť viac ako 200 letísk.

Zástupcovia skupiny vyhlásili, že ich cieľom je do dvoch hodín doviezť materiál do hociktorej nemocnice či na hocijaké iné miesto, kde bude potrebný.


Zdroj: Webnoviny.sk - Stovky českých pilotov chce pomôcť v boji proti Covid-19, zadarmo rozvezú zdravotnícky materiál © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pri jadrovej elektrárni Černobyľ horí les, na mieste namerali zvýšenú radiáciu (video)
<< predchádzajúci článok
Koronavírus sa nešíri cez 5G siete, podľa odborníkov je to biologicky nemožné a teória je nezmysel

Stovky českých pilotov chce pomôcť v boji proti Covid-19, zadarmo rozvezú zdravotnícky materiál - diskusné fórum čitateľov