Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

08. apríla 2006

Strieborná SuperStar Bundová tvrdí: Pre mňa je to takisto víťazstvoStrieborná SuperStar 2 Mária Bundová prijala výsledok piatkového absolútneho finále s úsmevom a absolútnym uvoľnením.Zdieľať
  "Pre mňa je toto takisto víťazstvo. Zvíťazila som sama nad sebou a som nesmierne rada, že ma ľudia takto podporili. Patrí im veľká vďaka," povedala Mária krátko po tom, čo sa Slovensko dozvedelo meno novej SuperStar, ktorou sa stal Peter Cmorik.
      Keď Mária na kolotoč SuperStar "nasadala", o absolútnom finále sa jej vraj ani nesnívalo. Napokon sa však do neho dostala a záverečný večer označila za najsilnejší zážitok celej megašou. Na pódiu sa počas neho cítila výborne a oproti predchádzajúcim kolám mala finálová šou ešte jedno plus. "Necítila som žiadnu ťarchu a bola som uvoľnená tak, ako nikdy predtým. Bolo to asi pocitom, že už nie je čo stratiť, iba si odviesť svoju prácu najlepšie ako sa dá," vyhlásila. Koniec koncov, posledné kolo už nebolo o tom, kto zo súťaže vypadáva, ale kto víťazí. A Mária to presne takto aj poňala. "Toto rozhodnutie som nevnímala ako nejaký ¤vyhazov¤, ale brala som to tak, že iba jeden môže vyhrať. A bola som presvedčená, že to bude Cmoro," povedala.
      Svoj život po súťaži si Mária predstavuje úplne prirodzene, možno iba s tým rozdielom, že sa každé ráno nebude budiť vo Hviezdnom hniezde, ale doma. "Chcem sa venovať muzike, nahrať album a rozdávať hudbu ľuďom, ktorým sa budú páčiť moje pesničky, " pokračovala ďalej nová strieborná SuperStar, ktorá tiež tvrdí: "Som rada, že to takto dopadlo, pretože neviem, či by som bola schopná za tri mesiace urobiť album." Máriu s najväčšou pravdepodobnosťou čaká v blízkej budúcnosti život speváčky, o ktorom snívala už od malička. "Uvidíme ako to dopadne, ale v prvom rade si chcem trošku oddýchnuť a užiť si pohodu, že ma nikto nebude kamerovať, sledovať, nebudeme robiť dokrútky, rozhovory. Potom sa ale teším na spoločné Supertour, na ktoré jedenásti prídeme a jedenásti odídeme," dodala.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Habera: Je zaujímavé, že SuperStar vyhral niekto, kto vie spievať
<< predchádzajúci článok
Cmorikovi dala SuperStar titul a vzala súkromie

Strieborná SuperStar Bundová tvrdí: Pre mňa je to takisto víťazstvo - diskusné fórum čitateľov