Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

08. apríla 2006

Cmorikovi dala SuperStar titul a vzala súkromie

Zdieľať
Slovensko už pozná svoju novú SuperStar. Je ňou Peter Cmorik, ktorého za víťaza pasoval porotca Paľo Habera už na začiatku speváckej megašou. Jeho prorocké slová sa nakoniec i potvrdili.

      "Cítim sa veľmi dobre. Nič som neočakával, ja som len tak čakal, čo sa udeje. Vedel som, že do určitej miery spievať viem a tak som spieval. To bolo všetko," povedal krátko po vyhlásení výsledkov víťaz Cmorik, ktorý sa po 38 týždňoch superstarovského kolotoča teší najmä na svoju rodinu a priateľku. "Veľmi ale veľmi sa teším, že pôjdem domov. Ľahnem si do postele a užijem si zopár voľných dní. A aj keď času bude teraz málo, ja si ten čas na oddych a svojich blízkych spravím," hovorí šťastný Cmorik, ktorého v najbližšom čase čaká kopec roboty. Podľa pravidiel súťaže musí totiž do troch mesiacov vydať album.
      "CD je momentálne v štádiu demonahrávok, takže sa idem zatvoriť do štúdia. A strašne sa na to teším," dopĺňa Peter, ktorého autorský podiel na debutovej platni by mal byť 50 percent. A väčšina skladieb by vraj mala byť v slovenčine. Peter sa však podľa vlastných slov nebojí ani angličtiny.
      Okrem možnosti nahrať album, dala SuperStar Petrovi i poriadnu životnú lekciu. "Zistil som, koľko málo treba na to, aby sa všetko jedným razom potopilo. A koľko neférových vecí ma ešte čaká," prezrádza Cmorik, ktorého na rastúcej popularite zrejme najviac mrzí strata súkromia. "Ja si veľmi strážim svoje súkromie a budem si ho strážiť aj naďalej. Aj keď SuperStar a moja medializácia mi ho z časti už vzala," dodáva Cmorik, ktorý sa v absolútnom finále stretol s Máriou Bundovou.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Strieborná SuperStar Bundová tvrdí: Pre mňa je to takisto víťazstvo
<< predchádzajúci článok
Novou slovenskou SuperStar je Peter Cmorik

Cmorikovi dala SuperStar titul a vzala súkromie - diskusné fórum čitateľov