Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

17. apríla 2007

Štvrtý ročník konferencie o retailovom bankovníctveŠtvrtý ročník odbornej konferencie o retailovom bankovníctve v strednej a východnej Európe sa uskutoční 24. a 25. septembra 2007 v hoteli Marriott vo Viedni. Informoval o tom organizátor podujatia, ...Zdieľať

BRATISLAVA 17. apríla (WN/PR) - Štvrtý ročník odbornej konferencie o retailovom bankovníctve v strednej a východnej Európe sa uskutoční 24. a 25. septembra 2007 v hoteli Marriott vo Viedni. Informoval o tom organizátor podujatia, spoločnosť Jacob Fleming Group.

Konferencia nadväzuje na predchádzajúce úspešné ročníky a opäť ponúkne zástupcom stredo- a východoeurópskych bánk možnosť stretnúť sa a diskutovať o trendoch v retailovom bankovníctve. „Ústrednou témou bude integrácia viacerých predajných kanálov a ich zabezpečenie,“ hovorí Robert Lang, manažér projektu. „V strednej Európe navyše prichádza k spájaniu a kúpe bánk, z čoho by mala ťažiť najmä sekcia retailu. Dôraz sa kladie najmä na front office, ktorý sa stáva stále silnejšou zbraňou v snahe o získavanie zákazníkov,“ dodal Lang.

Jedným z prednášajúcich bude aj novovymenovaný riaditeľ úseku retailového bankovníctva a člen predstavenstva VÚB banky Dinko Lucič. Okrem neho budú mať účastníci konferencie možnosť stretnúť sa s desiatkami ďalších vrcholných manažérov retailového bankovníctva. Počas dvoch dní si účastníci vypočujú prednášky a prípadové štúdie od bankových lídrov v regióne CEE a konfrontujú svoje poznatky s kolegami z konkurenčných bánk.

Jacob Fleming Group patrí medzi svetových lídrov na trhu organizovania B2B konferencií. Každoročne organizuje desiatky konferencií v štyroch priemyselných sektoroch: finančníctvo, telekomunikácie, farmaceutika a chémia. Na dvojdňových stretnutiach v prestížnych svetových päťhviezdičkových hoteloch sa zúčastňujú predstavitelia top manažmentov renomovaných svetových firiem. Na každú z konferencií zostavuje Jacob Fleming Group panel prednášateľov zastupujúcich lídrov na trhu. Účastníci majú možnosť získať nové vedomosti, stretnúť sa so svojimi partnermi a obohatiť svoj intelektuálny kapitál. Jacob Fleming Group sídli v Bratislave a má pobočky v Dubaji (SAE), Clevelande (USA), Barcelone (Španielsko), Prahe (Česká republika) a Budapešti (Maďarsko).

Pre ďalšie informácie kontaktujte:

Jacob Fleming Group
Plynárenská 7/b, 821 09, Bratislava

Matej Mutiš – oddelenie marketingu
Tel.: 02 / 58 25 39 05
Fax: 02 / 57 27 21 22
E-mail: matej.mutis@jacobfleming.com
Jacob Fleming Group


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Smer-SD si v apríli mierne pohoršil, stále však jasne vedie
<< predchádzajúci článok
MS SR dostalo pokutu za byty Špeciálneho súdu SR

Štvrtý ročník konferencie o retailovom bankovníctve - diskusné fórum čitateľov