Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

20. apríla 2009

Susan Boyle verí, že sláva zaženie jej osamelosťSpeváčka Elaine Page vzdala hold škótskej vidiečanke Susan Boyle, ktorá ohúrila verejnosť v speváckej súťaži Britain's Got Talent. "Zdá sa, že jej vystúpenie chytilo za srdce každého, kto ho ...Zdieľať
BRATISLAVA 20. apríla (WEBNOVINY) - Speváčka Elaine Page vzdala hold škótskej vidiečanke Susan Boyle, ktorá ohúrila verejnosť v speváckej súťaži Britain's Got Talent. "Zdá sa, že jej vystúpenie chytilo za srdce každého, kto ho videl, vrátane mňa," povedala speváčka, ktorú Boyle spomenula v obdobe súťaže Slovensko má talent. "Možno by sme mali nahrať duet?," uvažovala Page a vyjadrila nádej, že jej obľúbená súťažiaca to dotiahne až do finále, informoval internetový portál news.bbc.co.uk.


Štyridsaťsedemročná Susan Boyle si získala verejnosť skladbou I Dreamed a Dream z muzikálu Bedári. Bez make-upu, so strapatými vlasmi a moletnou postavou ohúrila nielen bežných divákov, ale aj hviezdy ako Demi Moore a porotcov Amandu Holden, Simona Cowella a Piersa Morgana. Posledný menovaný ju dokonca pozval na rande. Boyle totiž prezradila, že od muža ešte nikdy nedostala bozk a v šou Larryho Kinga odpovedala na otázku, ako sláva ovplyvní jej život: "Určite už viac nebudem osamelá." Morgan povedal, že ju chce pozvať na romantickú večeru do dobrej reštaurácie.

Video na internetovej stránke YouTube, na ktorom Susan Boyle spieva súťažnú skladbu I Dreamed a Dream, predbehlo svojou sledovanosťou aj videá s mužom, ktorý hodil topánku do Georgea Busha alebo víťaznú reč amerického prezidenta Baracka Obamu. Podľa spoločnosti Visible Measures video s Boyle si do piatku pozrelo 47,7 milióna ľudí a získalo 125-tisíc komentárov, uviedla webová stránka news.cnet.com.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Populárna Detská železnička v Čermeli začne premávať 1. mája
<< predchádzajúci článok
Let´s Dance 3: Vypadli Šmahel a Kosorínová!

Susan Boyle verí, že sláva zaženie jej osamelosť - diskusné fórum čitateľov

Susan Boyle11.5. 10:20:39