27. novembra 2021

Tatar strelil tretí gól v sezóne, Fehérváry si vychutnal hetrik Ovečkina (video)

Tagy: NHL

V zámorskej hokejovej NHL sa gólom do siete domáceho Nashvillu prezentoval slovenský útočník Tomáš Tatar z New Jersey, no Devils prehrali s Predators 2:4. Slovák tretím gólom v sezóne v závere ...

devils_predators_hockey_00309 6aa1a6fe7db54ec281004505aac4b83d 676x451 27.11.2021 (Webnoviny.sk) - V zámorskej hokejovej NHL sa gólom do siete domáceho Nashvillu prezentoval slovenský útočník Tomáš Tatar z New Jersey, no Devils prehrali s Predators 2:4.

Slovák tretím gólom v sezóne v závere duelu už len zmiernil prehru svojho tímu. Hetrikom sa v piatok prezentoval Rus Alexander Ovečkin, jeho Washington doma zdolal Floridu 4:3. Obranca Martin Fehérváry za Capitals odohral 19:34 min a k dvom strelám na bránku pridal dve trestné minúty.

Za Dallas v piatok nehral Andrej Sekera, za Vancouver nechytal Jaroslav Halák, za Tampu Bay nenastúpil Erik Černák a za New York Islanders Zdeno Chára. Vo farbách Islanders však hral útočník Richard Pánik a na ľade strávil pri domácej prehre s Pittsburghom 0:1 viac ako 16 minút.

Zdroj: Webnoviny.sk - Tatar strelil tretí gól v sezóne, Fehérváry si vychutnal hetrik Ovečkina (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Tagy: NHL

Sestry Fialkové v úvode sezóny neočarili, vo vytrvalostných pretekoch triumfovala Češka Davidová