Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. mája 2024

Terénne auto narazilo do viacerých osôb a z miesta ušlo, ťažko zranené sú aj tri detiPredbežne tri ťažko zranené deti a viacero zranených dospelých osôb je výsledkom sobotňajšej dopravnej nehody v obci Červená voda (okres Sabinov). Ako informoval operačný dôstojník Krajského ...Zdieľať
zachranarsky vrtulnik 1 676x401 25.5.2024 (SITA.sk) - Predbežne tri ťažko zranené deti a viacero zranených dospelých osôb je výsledkom sobotňajšej dopravnej nehody v obci Červená voda (okres Sabinov).


Ako informoval operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove, išlo o dopravnú nehodu terénneho motorového vozidla, ktoré pred 14-tou hodinou narazilo do viacerých osôb a z miesta nehody ušlo.

„Predbežne sú tri ťažko zranené deti a nezistený počet dospelých s menšími poraneniami,“ konkretizoval operačný dôstojník, podľa ktorého boli na miesto udalosti vyslané dva vrtuľníky a všetky záchranné zložky. Zasahovalo osem hasičov zo Sabinova so štyrmi kusmi techniky.


Zdroj: SITA.sk - Terénne auto narazilo do viacerých osôb a z miesta ušlo, ťažko zranené sú aj tri deti © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Traja najvyšší činitelia by mali žiť v štátnom bývaní, podľa Šutaja Eštoka už včera bolo neskoro
<< predchádzajúci článok
Štefanec: Slovensko za 20 rokov v EÚ dostalo 30 miliárd eur investícií