Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

31. marca 2020

Tipsport liga ostane bez majstra, Banskej Bystrici odobrali kontroverzný titulVýkonný výbor Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) v utorok zrušil rozhodnutie Ligovej rady SZĽH, ktorá za sezónu 2019/2020 udelila ...Zdieľať
zj5a6604 676x450 31.3.2020  - Výkonný výbor Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) v utorok zrušil rozhodnutie Ligovej rady SZĽH, ktorá za sezónu 2019/2020 udelila majstrovský titul hokejistom Banskej Bystrice. Informáciu o tom prinieslo vedenie "baranov" na svojom oficiálnom webe.


"Rozhodnutie akceptujeme a sme radi, že ukončilo traumatizáciu najmä športovej verejnosti vyvolanú svojím prvým rozhodnutím. Rýchla, okamžitá a pohotová reakcia VV SZĽH zabránila znevažovaniu mena nášho klubu a vytváraniu dojmu, že sme si titul pridelili sami," uvádza sa na webe klubu HC '05 iClinic Banská Bystrica.

Verdikt Ligovej rady SZĽH z 12. marca o udelení titulu pre tím spod Urpína napriek predčasne ukončenej sezóne vyvolal búrku nevôle aj posmešných reakcií na viacerých frontoch. "Faktom však ostáva, že sme trojnásobní majstri SR v ľadovom hokeji. Počas tejto predčasne ukončenej sezóny sme do toho dali všetko a môžeme len skonštatovať - Vyhrali sme všetko, čo sa dalo! Vyššia moc rozhodla, že sme nemohli vyhrať všetko, čo sme chceli," napísali zástupcovia klubu za Banskej Bystrice na svojom webe.


Zdroj: Webnoviny.sk - Tipsport liga ostane bez majstra, Banskej Bystrici odobrali kontroverzný titul © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dúbravkov Newcastle pristúpil k ráznemu rozhodnutiu, Tottenham iba znížil platy
<< predchádzajúci článok
Ani v Nemecku sa nebude hrať skôr ako v máji, prerušenie I. bundesligy predĺžili

Tipsport liga ostane bez majstra, Banskej Bystrici odobrali kontroverzný titul - diskusné fórum čitateľov