Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. marca 2010

To najlepšie z amatérskej fotografie v Bratislave


Tagy: Fotografia

Výber z toho najlepšieho, čo v uplynulom roku vzniklo na Slovensku v oblasti amatérskej fotografie, predstaví od 1. do 25. apríla Národné osvetové centrum v Bratislave. Repríza výstavy ...Zdieľať
Foto: SITA

BRATISLAVA 28. marca (WEBNOVINY) - Výber z toho najlepšieho, čo v uplynulom roku vzniklo na Slovensku v oblasti amatérskej fotografie, predstaví od 1. do 25. apríla Národné osvetové centrum v Bratislave. Repríza výstavy víťazov 37. ročníka celoštátnej súťaže amatérskej fotografie AMFO 2009 prichádza do priestorov Národného osvetového centra na Námestí SNP 12 z Banskej Bystrice, kde ju slávnostne otvárali vlani v novembri. Bratislavská výstava bude obohatená aj o fotografie českých autorov z ich národnej súťaže. Verejnosti ju zdarma sprístupnia denne okrem pondelka od 10:00 do 18:00. Následne v máji budú môcť fotografie slovenských autorov obdivovať na českej národnej súťaži vo Svitavách. Agentúru SITA o tom informovala Jana Liptáková z Národného osvetového centra.

Celoštátnu súťaž amatérskej fotografie AMFO, ktorá je jedinou svojho druhu na Slovensku, vyhlasuje každoročne Národné osvetové centrum z poverenia Ministerstva kultúry SR. Súťaž amatérskej fotografie AMFO zahŕňa všetky vekové skupiny a žánre fotografickej tvorby bez obmedzenia témy. Je postupová, má regionálne a krajské kolá a celoštátne kolo. Vlani sa konala v kategóriách: čiernobiela fotografia, farebná fotografia a multimediálna prezentácia na DVD.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: Fotografia
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
MZV: Švédsko pre krízu zatvorí zastupiteľský úrad
<< predchádzajúci článok
Moskva za Hodinu Zeme ušetrila viac ako minulý rok

To najlepšie z amatérskej fotografie v Bratislave - diskusné fórum čitateľov