Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

25. augusta 2019

Topmodelka Petra Němcová je tehotná, na Instagrame zverejnila fotografiuČeská topmodelka Petra Němcová je tehotná. O radostnej správe informovala na službe Instagram, kde zverejnila fotografiu s tehotenským bruškom. Na zábere jej spoločnosť robia psy. "Naša ...Zdieľať
petra nemcova 25.8.2019 (Webnoviny.sk) - Česká topmodelka Petra Němcová je tehotná. O radostnej správe informovala na službe Instagram, kde zverejnila fotografiu s tehotenským bruškom.


Na zábere jej spoločnosť robia psy. "Naša rodina sa rozrastá a moje bruško rastie tiež. Sme šťastní, že nás vesmír tak rýchlo požehnal takýmto božím darom," uviedla 40-ročná modelka, ktorej manželom sa tento rok stal Benjamin Larretche.Petra Němcová


... sa narodila v meste Karviná. Jej priateľom bol britský módny fotograf Simon Atlee, ktorý zahynul v decembri 2004 v Thajsku počas katastrofy spôsobenej ničivými vlnami tsunami.

Sama Petra bola vtedy zranená a po vyliečení založila v roku 2005 nadáciu Happy Hearts Fund na pomoc ázijským deťom, ktoré vtedy stratili rodičov.

V minulosti s ňou randili aj spevák James Blunt alebo bývalý haitský premiér Laurent Lamothe.


Informácie pochádzajú z webstránky www.iDNES.cz a archívu agentúry SITA.


Zdroj: Webnoviny.sk - Topmodelka Petra Němcová je tehotná, na Instagrame zverejnila fotografiu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Južné Čechy možno spoznávať po stopách Švejka, aj výtvarným umením
<< predchádzajúci článok
Cesnak a jeho 14 úžasných vlastností (nielen) proti rakovine

Topmodelka Petra Němcová je tehotná, na Instagrame zverejnila fotografiu - diskusné fórum čitateľov