Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. mája 2022

Tragédia v Trenčíne: Muž spanikáril a počas požiaru v bytovom dome vyskočil zo siedmeho poschodiaV sobotu ráno vypukol v jednom z bytových domov v Trenčíne požiar, počas ktorého jedna osoba vyskočila z okna bytu na siedmom poschodí. Následkom pádu osoba podľahla. Na sociálnej sieti o tom informuje ...Zdieľať
gettyimages 177533457 676x452 21.5.2022 (Webnoviny.sk) - V sobotu ráno vypukol v jednom z bytových domov v Trenčíne požiar, počas ktorého jedna osoba vyskočila z okna bytu na siedmom poschodí. Následkom pádu osoba podľahla. Na sociálnej sieti o tom informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne.


„Na miesto boli privolané všetky záchranné zložky. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne začal trestné stíhanie vo veci zločinu všeobecného ohrozenia v súbehu s prečinom usmrtenia," uvádza polícia s tým, že vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie a vykonávanie prvotných procesných úkonov nie je momentálne možné k veci poskytnúť bližšie informácie.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Tragédia v Trenčíne: Muž spanikáril a počas požiaru v bytovom dome vyskočil zo siedmeho poschodia © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rusi odpratali trosky z bombardovaného divadla v Mariupoli. Svet sa tak už nikdy nedozvie, koľko ľudí tam zabili
<< predchádzajúci článok
Americkí vojaci ostanú v Európe dlhšie ako sa predpokladalo, dôvodom je vojna na Ukrajine a nestabilná situácia