Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. júna 2022

Trnka chce pokračovať vo funkcii košického župana a ohlásil kandidatúru, podporujú ho dve strany (video)Predseda Košického samosprávneho kraja (KSK) Rastislav Trnka vo štvrtok na tlačovej konferencii ohlásil ...Zdieľať
trnka 676x451 23.6.2022 (Webnoviny.sk) - Predseda Košického samosprávneho kraja (KSK) Rastislav Trnka vo štvrtok na tlačovej konferencii ohlásil kandidatúru na post župana aj v nasledujúcom volebnom období. Do volieb ide s podporou strán Kresťansko-demokratické hnutie a Aliancia.


Trnka je otvorený rokovaniam o jeho podpore aj s inými politickými stranami. „Uvidíme, ako to dopadne s podporou vládnych strán, čo sa týka mojej kandidatúry. To, čo nás tu spája, je verejná služba pre ľudí a my sa nemôžeme prizerať na to, ako niektoré vládne strany doslova likvidujú samosprávy, a teda aj verejné služby, ktoré sú poskytované ľuďom,“ uviedol Trnka.

Okrem Trnku kandidatúru na predsedu KSK oficiálne ohlásili Róbert Suja, ktorého podporuje strana Hlas-SD a predseda politickej strany Princíp Džemal Kodrazi.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Trnka chce pokračovať vo funkcii košického župana a ohlásil kandidatúru, podporujú ho dve strany (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nová štúdia KPMG: Nelegálny trh s cigaretami v EÚ ďalej rastie, v značnej miere je ťahaný falzifikátmi vo Francúzsku
<< predchádzajúci článok
Hasiči v Turecku už tretí deň bojujú s lesným požiarom pri obľúbenom letovisku Marmaris (video)