Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. septembra 2023

Uhrík apeluje na kotlebovcov a menšie „vlastenecké“ strany, aby netrieštili hlasy. Voličom odporúča voliť na istotuPredseda hnutia Republika Milan Uhrík apeluje na Ľudovú ...Zdieľať
64f98c323030b797822435 676x451 21.9.2023 (SITA.sk) - Predseda hnutia Republika Milan Uhrík apeluje na Ľudovú stranu Naše Slovensko (ĽSNS) ako aj menšie vlastenecké strany, aby odstúpili z volieb a netrieštili pronárodné hlasy.


Vo videu na sociálnej sieti sa obrátil napríklad aj na strany SOS, Vlastenecký blok či Slovenské hnutie obrody, ale aj na Srdce vlastenci a dôchodcovia - Slovenská národná jednota, aby odstúpili a apelovali na svojich sympatizantov, aby svoj hlas dali Republike, ktorá sa v prieskumoch dlhodobo pohybuje nad hranicou zvoliteľnosti.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023


Uhrík poukázal na to, že s týmito subjektmi majú najviac programových prienikov.

„Hrozí, že prepadnú zhruba dve percentá hlasov, ktoré budú v parlamente, v boji proti progresívcom, strašne chýbať," uviedol Uhrík vo výzve.

Dodal, že ak by malo byť dôvodom prepadnutia tisícov hlasov ego politických lídrov, tak sa s pokorou obracia na voličov a vyzýva ich, aby nenechali svoj hlas prepadnúť a volili „na istotu" a dali hlas hnutiu Republika.


Zdroj: SITA.sk - Uhrík apeluje na kotlebovcov a menšie „vlastenecké“ strany, aby netrieštili hlasy. Voličom odporúča voliť na istotu © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pôvodcu skládky nebezpečného odpadu v obci Nedožery-Brezany vzali do väzby
<< predchádzajúci článok
Krádež masového rozsahu? Známi americkí spisovatelia žalujú tvorcu chatbota ChatGPT za porušenie autorských práv