Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

01. februára 2023

Ukrajinci zmarili pokus o sabotáž v tepelnej elektrárni na východe krajiny, podozrivý čelí obvineniu z vlastizradyUkrajinské úrady zmarili pokus o sabotáž v tepelnej elektrárni v Kurachove v Doneckej oblasti na východe krajiny. Referuje o tom spravodajský web CNN s odvolaním sa na vyhlásenie štátneho úradu pre ...Zdieľať
gettyimages 886482300 676x451 1.2.2023 (Webnoviny.sk) - Ukrajinské úrady zmarili pokus o sabotáž v tepelnej elektrárni v Kurachove v Doneckej oblasti na východe krajiny. Referuje o tom spravodajský web CNN s odvolaním sa na vyhlásenie štátneho úradu pre vyšetrovanie.


„Príslušník jedného z orgánov činných v trestnom konaní v regióne začal spolupracovať s nepriateľom. Výbušné zariadenia, muníciu a prostriedky na spôsobenie výbuchu vopred ukryl v špeciálne vybavenej skrýši v blízkosti elektrárne, ale na území kontrolovanom Ukrajinou,“ uviedol úrad s tým, že spomenutej osobe už doručili oznámenie o podozrení z vlastizrady a prípravy sabotáže.

Tú mal vykonať komplic podozrivého, po ktorom štátny úrad pre vyšetrovanie momentálne pátra.Zdroj: Webnoviny.sk - Ukrajinci zmarili pokus o sabotáž v tepelnej elektrárni na východe krajiny, podozrivý čelí obvineniu z vlastizrady © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Príjemcom autorských odmien zostáva povinnosť platiť príspevky umeleckým fondom, parlament neschválil Milanovej návrh
<< predchádzajúci článok
Mizogýnny influencer Andrew Tate zostáva aj so svojím bratom vo väzbe, polícia pokračuje vo vyšetrovaní jeho aktivít