Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

07. novembra 2019

UPC pokračuje v investíciách do širokopásmovej sieteSpoločnosť UPC Broadband Slovakia, ktorá je súčasťou Liberty Global, v treťom štvrťroku 2019 pokračovala v investíciách do rozširovania svojej ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/Tomáš Halász
Bratislava 7.novembra (TASR) - Spoločnosť UPC Broadband Slovakia, ktorá je súčasťou Liberty Global, v treťom štvrťroku 2019 pokračovala v investíciách do rozširovania svojej širokopásmovej giga-ready siete a poskytovania služieb. Investície, spolu s novou ponukou služieb, podporili rast predaja digitálnych služieb s celkovým dosiahnutým počtom 395.900 služieb.


Investície do expanzie optickej siete umožnili na konci 3. štvrťroku 2019 nárast počtu domácností, ktoré sú pripojené na giga-ready širokopásmovú sieť UPC v Slovenskej republike, na 617.900, čo je o 6100 viac než na konci 3. štvrťroku 2018.

Podľa UPC Broadband Slovakia pokračovala spoločnosť v posilňovaní konektivity a zvyšovaní prenosových rýchlostí do 1 Gb/s. Zvýšil sa záujem zákazníkov v segmente televíznych služieb. Ku koncu septembra ich firma evidovala 170.400, čo medziročne predstavuje nárast o 1900 služieb. Zvýšil sa tiež počet užívateľov telefónnych služieb, ktorých spoločnosť na konci roku 3. štvrťroku evidovala 86.100.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rezort vnútra chce nakúpiť približne 25.000 párov rukavíc pre hasičov
<< predchádzajúci článok
Premiér: Dubček ostáva inšpiráciou nebáť sa uskutočnovať zmenu

UPC pokračuje v investíciách do širokopásmovej siete - diskusné fórum čitateľov