Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

03. júla 2022

Útočník zastrelil v nákupnom centre v Kodani niekoľko ľudí, polícia nevylučuje ani teroristický činNiekoľko ľudí zomrelo a ďalší utrpeli zranenia pri nedeľňajšej streľbe v nákupnom centre v dánskom hlavnom meste Kodaň. Podozrivý zo streľby je 22-ročný Dán, ktorého polícia zadržala neďaleko ...Zdieľať
aptopix_denmark_shooting_79181 a4d23951e2c54b93b10d8a84233ef3b0 676x450 3.7.2022 (Webnoviny.sk) - Niekoľko ľudí zomrelo a ďalší utrpeli zranenia pri nedeľňajšej streľbe v nákupnom centre v dánskom hlavnom meste Kodaň. Podozrivý zo streľby je 22-ročný Dán, ktorého polícia zadržala neďaleko obchodného centra Fields, povedal policajný inšpektor Soren Thomassen.


„Vieme, že niekoľko ľudí zomrelo" a „niekoľko je zranených", povedal Thomassen na tlačovej konferencii. Podľa jeho slov nemožno vylúčiť, že išlo o teroristický čin. „Nemáme informácie, že na streľbe sa podieľali aj ďalší," dodal.


Zdroj: Webnoviny.sk - Útočník zastrelil v nákupnom centre v Kodani niekoľko ľudí, polícia nevylučuje ani teroristický čin © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Samospráva Trnavy odkupuje na sídlisku garáže, namiesto nich by chcela postaviť nájomné byty
<< predchádzajúci článok
Slováci sa do reštaurácií či pohostinstiev vracajú iba postupne, najviac im chýbalo čapované pivo