Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

26. januára 2022

Útok 43-ročného muža z Prievidze polícia vyhodnotila ako pokus o vraždu, napadnutý muž takmer zomrelZ pokusu o vraždu je obvinený 43-ročný muž z Prievidze pre útok na iného muža. Podľa lekárskej správy napadnutý muž utrpel poranenia ohrozujúce život a v prípade, že by mu nebola poskytnutá adekvátna ...Zdieľať
napadnutie kopanec 676x451 26.1.2022  - Z pokusu o vraždu je obvinený 43-ročný muž z Prievidze pre útok na iného muža. Podľa lekárskej správy napadnutý muž utrpel poranenia ohrozujúce život a v prípade, že by mu nebola poskytnutá adekvátna lekárska pomoc, jeho zranenia mohli byť smrteľné. Na sociálnej sieti o tom informovala trenčianska krajská polícia.


Obvinený mal v skorých ranných hodinách pristúpiť odzadu k poškodenému, ktorého mal úmyselne udrieť doposiaľ nezisteným tupým predmetom po temene hlavy. Následne ho mal opakovane udrieť do krku a do hlavy, na čo napadnutý muž spadol na zem, kde ho obvinený mal viackrát kopnúť.

Motív páchateľa je predmetom vyšetrovania. Polícia obvineného obmedzila na osobnej slobode a umiestnila v cele policajného zaistenia. V danej veci bude spracovaný podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby. Obvinený bol už v minulosti súdne trestaný. V prípade dokázania viny mu za daný skutok hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Útok 43-ročného muža z Prievidze polícia vyhodnotila ako pokus o vraždu, napadnutý muž takmer zomrel © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V slovenských obchodoch sa začnú objavovať prvé zálohované PET fľaše a plechovky od spoločnosti Coca-Cola
<< predchádzajúci článok
Premiér je znepokojený situáciou na Ukrajine, rokovanie Bezpečnostnej rady SR v stredu pokračuje (video)