Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. mája 2019

Utorok počasím neprekvapí, dáždniky neodkladajteDnes bude prevažne oblačno a na mnohých miestach prehánky alebo búrky. Teploty sa vyšplhajú na 15 až 20 stupňov C.Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/AP Photo
 
Bratislava 21. mája (TASR) - Dnes bude prevažne oblačno a na mnohých miestach prehánky alebo búrky. Teploty sa vyšplhajú na 15 až 20 stupňov C.

 

Počasie v regiónoch


Na západnom Slovensku prevažne oblačno a možnosť prehánok alebo búrok. Najnižšie ranné teploty 13 až 10 a najvyššie denné 17 až 20 stupňov C.
Na strednom Slovensku prevažne oblačno a možnosť prehánok alebo búrok. Najnižšie ranné teploty 12 až 7 a najvyššie denné 15 až 19 stupňov C.
Na východnom Slovensku prevažne oblačno a možnosť prehánok alebo búrok. Najnižšie ranné teploty 12 až 8 a najvyššie denné 15 až 19 stupňov C.
 

Počasie na horách:


Vo výške 1000 m prevažne oblačno a možnosť prehánok alebo búrok. Najnižšia ranná teplota 6 a najvyššia denná 13 stupňov C.
Vo výške 1500 m prevažne oblačno a možnosť prehánok alebo búrok. Najnižšia ranná teplota 4 a najvyššia denná 10 stupňov C.
Vo výške 2000 m prevažne oblačno a možnosť prehánok alebo búrok. Najnižšia ranná teplota 2 a najvyššia denná 7 stupňov Celzia.

 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Takto sme volili v doterajších voľbách do Európskeho parlamentu
<< predchádzajúci článok
Matovič sa podľa Škripeka snaží rozhodovať namiesto voličov, europoslankyňa Záborská hovorí o cirkuse

Utorok počasím neprekvapí, dáždniky neodkladajte - diskusné fórum čitateľov