Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

08. decembra 2022

V Doneckej oblasti dezertovalo z armády 20 Rusov, pri pátracej akcii troch zbehov zabili (foto)Približne 20 zmobilizovaných bývalých trestancov dezertovalo z ruskej armády v okupovanom meste Jasynuvata v Doneckej oblasti na východe Ukrajiny. Na Facebooku o tom referuje generálny štáb ukrajinských ...Zdieľať
russia_ukraine_10679 a6df0e76802a4e67bdb324a588a4210a 676x451 8.12.2022 (Webnoviny.sk) - Približne 20 zmobilizovaných bývalých trestancov dezertovalo z ruskej armády v okupovanom meste Jasynuvata v Doneckej oblasti na východe Ukrajiny. Na Facebooku o tom referuje generálny štáb ukrajinských ozbrojených síl.


Podľa generálneho štábu odsúdení ušli aj so zbraňami pri prevoze do bojových pozícií. Pri pátracej akcii boli zabití traja zbehovia.

Na dočasne okupovanom území Záporožskej oblasti plánujú Rusi zmobilizovať miestnych obyvateľov s cieľom doplniť súčasné straty. Predovšetkým v meste Melitopoľ predvolávajú mužov v brannom veku s požiadavkou, aby sa v blízkej budúcnosti hlásili na príslušnom vojenskom komisariáte.


Zdroj: Webnoviny.sk - V Doneckej oblasti dezertovalo z armády 20 Rusov, pri pátracej akcii troch zbehov zabili (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
OĽaNO má plnú podporu Občiansko-demokratickej platformy. Hlasovanie podľa Šudíka skončí rozdielom jedného hlasu
<< predchádzajúci článok
Vodič prešiel cez stredový ostrovček a narazil do stromu, našli ho bez známok života (foto)