Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

03. decembra 2010

V Hondurase zastrelili poslanca parlamentuHonduraského poslanca za pravicovú Národnú stranu zastrelili vo štvrtok neďaleko mesta Copán Ruinas, ktoré leží 450 kilometrov severne od hlavného mesta Tegucigalpa, ...Zdieľať
zbran Ilustračné foto SITA, APTEGUCIGALPA 3. decembra (WEBNOVINY) - Honduraského poslanca za pravicovú Národnú stranu zastrelili vo štvrtok neďaleko mesta Copán Ruinas, ktoré leží 450 kilometrov severne od hlavného mesta Tegucigalpa, informovali policajné zdroje. Juana de Jesus Deras zavraždili, keď cestoval z Copán Ruinas do Santa Rita, uviedol pre novinárov šéf regionálnej polície Jorge Barralga.

"Zastavilo ho vozidlo," a "bol zastrelený z krátkej vzdialenosti, keď sa snažil zohnať pomoc v neďalekom dome, kde zomrel," vysvetlil Barralga. Ako doplnil, v čase streľby boli s poslancom dvaja ďalší ľudia; jeden z nich utrpel zranenie, druhá osoba vyviazla bez zranení. Šéf polície dodal, že strelci, ktorí použili samopaly AK-47 a iné zbrane, unikli v aute smerom k hranici s Guatemalou, ktorá sa nachádza iba 30 kilometrov od miesta útoku. Motív činu zatiaľ nie je známy.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Parlament začal rokovať o rozpočte na budúci rok
<< predchádzajúci článok
KĽDR rozostavila ďalšie raketomety schopné zasiahnuť Juh