Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

26. marca 2020

V Nitre vystrájali opití lupiči, pre nedostatok času ich polícia lapila len kúsok od miesta činuPolicajti zadržali troch podgurážených zlodejov, ktorí sa vlámali do prevádzky mobilného operátora v Nitre. Násilné vniknutie do priestorov nahlásila na políciu jedna z pracovníčok. Privolaní policajti ...Zdieľať
90604348_643276159550725_5209496048136880128_o 676x451 26.3.2020 - Policajti zadržali troch podgurážených zlodejov, ktorí sa vlámali do prevádzky mobilného operátora v Nitre. Násilné vniknutie do priestorov nahlásila na políciu jedna z pracovníčok. Privolaní policajti našli zničené dvere a krátko nato zadržali na chodníku tri podozrivé osoby.


Vlamači nemali dosť času, aby sa na mieste činu poriadne porozhliadali. V ich rukách skončil len elektrický varič a predlžovačka. Všetci traja putovali do policajnej cely. Výsluchy s nimi však museli odložiť, pretože boli pod vplyvom alkoholu.

Pri osobnej prehliadke dvom z nich našli aj podozrivý rastlinný materiál. Trojlístok čelí obvineniam z krádeže vlámaním a v prípade drogovej trestnej činnosti prebiehajú ďalšie procesné úkony.


Zdroj: Webnoviny.sk - V Nitre vystrájali opití lupiči, pre nedostatok času ich polícia lapila len kúsok od miesta činu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Diaľničiari trvajú na pokračovaní výstavby diaľnic, stavebníci len znepokojene krútia hlavami
<< predchádzajúci článok
Namiesto pánskych oblekov šijú rúška pre zdravotníkov, výrobný plán menia aj v Topoľčanoch

V Nitre vystrájali opití lupiči, pre nedostatok času ich polícia lapila len kúsok od miesta činu - diskusné fórum čitateľov